Чоловіча 400-метрівка вже вкотре вірна традиціям та стає переможною для чинного рекордсмена України Віталія Бутрима! Впевнений біг та контроль фінального забігу протягом всієї дистанції приносить Віталію заслужену перемогу із найкращим результатом в сезоні (47.16)в стінах рідного манежу.

Жорстка Атлетика розпитала переможця про враження та перипетії боротьби:

Віталію, вже який рік поспіль беремо у тебе переможний коментар, розкажи, що тебе мотивує виходити і кожного разу перемагати?

Найголовніше – не хочеться підвести тих людей, які мене готують, вкладають у мене сили, вірять, що я можу бігти сильніше, ніж я сам думаю! Це, звісно, мої тренери – моя мотивація показувати високий результат.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Що є в тебе такого, яка перевага, що дозволяє тобі постійно бути попереду?

Я багато працюю, виконую дуже багато роботи. Я до себе ставлюсь дуже вимогливо, якщо я виконую роботу, я хочу виконати її максимально, на більший об’єм. І тому, думаю, що чим більше я виконаю роботи, тим більшою у мене буде перевага над іншими.

Які ти старти плануєш? Можливо десь на комерцію плануєш поїхати?

Поки немає, поки ніхто й не викликає, а так – готуємось.

Яке у тебе завдання на сезон?

Головне потрапити у фінал (ЧЄ, прим. ред.) , я не кажу навіть про призові місця, тому що той, хто не потрапить у фінал він точно вже не зможе боротись за нагороди. Все в моїх силах, можна показувати результат. Ви зараз самі бачили який в мене був біг.

Чесно кажучи, на максимум я не викладався, тому що я біг на перемогу. На максимумі, я знаю, можна покращувати результат, думаю, 46,70 можна пробігти.

https://www.instagram.com/p/BtonlDDCONo/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1hv5nh4rsld57&fbclid=IwAR0cX7VQKZFE37F04Fd33l22IEEUyuAFdZ8ZxgahdC4XF0M2TL0vzpdOf70

Фото: ФЛАУ (Дмитро Вакулка)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів