Різдвяні старти запам’ятовуються не лише високими, іноді навіть неочікуваними результатами, але й дуже цікавими експериментами! Так минулого року багатоборка Аліна Шух виступала в секторі для потрійного, а цього року естафетну паличку прийняли відразу двоє, і незрозуміло, що ж було цікавіше: 800-метрівка у виконанні Тетяни Мельник, чи виступ Марини Бех-Романчук на 60-метрівці, де вони, до слова, стали срібними призерками.

60-метрівка – це був для мене певною мірою підготовчий старт, – розпочинає свою розповідь Марина. Ми хотіли перевірити себе. Подивитись взагалі в якому стані на даному етапі наш спринт і загалом просто підняти швидкість, яка безпосередньо нам потрібна в секторі. Коли почну стартувати у своєму виді, в даний час, сказати не можу. Тому що це буде залежати від нашого тренувального процесу, ми будемо вже по ходу вирішувати, коли нам варто розпочинати сезон.

Але ж зимовий стрибковий сезон буде?

Так, авжеж, буде! Побачите самі (посміхається, – прим. ред). Ясна річ, будемо готуватись на Чемпіонат Європи і намагатись показувати максимальні результати. Чого бажаємо, що загадуємо – це такі речі, які ми залишимо при собі, а якщо вдасться реалізувати буде просто чудово. Все дуже добре, потихеньку готуємось.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Після фінішу найсильнішого забігу на жіночій 800-метрівці, перемогу в якому здобула Юлія Чехівська з результатом 2:09:81, Жорстка Атлетика поспілкувалась з Тетяною, яка фінішувала другою з результатом 2:10.47, про її експеримент.

Пройшло все добре, але хотілося краще. Для мене це вперше, чесно кажучи, я не знала як бігти, не знала як правильно себе розкласти по дистанції, тож дуже відпустила Юлю на третьому колі. Третє коло – це якесь пекло, скрізь затискає, а на четвертому – вже було легше. Я думаю, саме ці двісті між 400 і 600 метрами найскладніші.

Який взагалі у тебе стан, які плани на сезон?

Все позитивно, налаштована на боротьбу у цьому сезоні. 2019 – рік свині, а я народилася в цей рік і чекаю чогось неймовірного. Мені виповниться 24 роки, а  24–25 – це якраз пік форми і хочеться показати результат, реалізуватись в особистому виді, і щоб естафетою доповнити індивідуальні здобутки.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів