У перший змагальний день 26-х Різдвяних стартів на 60-метрівці у чоловіків розігралась справжня боротьба досвіду та молодості, результатом чого стали два нормативи на ЧЄ! Так досвідчений Сергій Смелик здобув перемогу в фіналі 60-метрівки з результатом 6,74, а молодий Василь Макух з відставанням в 4 сотих став другим, чого також вистачило для нормативу, який складає 6,78.

Жорстка Атлетика познайомилась з молодою надією українського спринту та розпитала про всі подробиці вдалого виступу

Виконав норматив вчора, який у тебе настрій? Чи взагалі готувався до того щоб на першому ж старті сезону виконати норматив?

Ну звичайно не на першому старті, але я планував до кінця цього сезону виконати норматив. Те, що мені вдалося в першому старті, – це мене дуже потішило. І, думаю, мого тренера також. Я дуже зрадів.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Біг мені сподобався. Здається, що можу покращити, бо мій старт ще не дуже відпрацьований – починаю нормально набирати швидкість лише після 20 метра. Думаю, будемо працювати над стартом і можна буде покращити результат.

Ти змінив тренера, переїхав в Київ (Василь перейшов тренуватися у групу Сергія Басенка – прим.ред). Як тобі тренувальний процес, робота з тренером, група? Чи усім задоволений?

Так, усім задоволений! Звісно, переїжджати з одного місця в інше завжди важко, але я дуже радий. Дуже допомагає команда, хлопці, вся група дуже чудова. Тренер дуже відкритий, також завжди мені допомагає, усе підказує, подобається з ними працювати. Я в кожного члена своєї групи багато в чому навчаюсь, тому що вони старші за мене і в них більше досвіду.

Які плани на сезон, де стартуватимеш?

В планах на сезон виступити на командному чемпіонаті України. Напевно, цього року буде бігти багато людей, що можуть виконати норматив. Буде досить висока конкуренція. А потім будемо виступати на нашому юніорському чемпіонаті України, а після нього і на дорослому також. Норматив надалі треба підтвердити. Звісно, і на чемпіонат Європи також хочу поїхати!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів