Фінальний акорд сезону-2018 – бронза на Континентальному Кубку ІААФ у Остраві та другий результат (54,47) у кар‘єрі довели, що Анна Рижикова ще далеко не все сказала на доріжці та має дуже і дуже серйозні наміри на майбутнє. Саме про це вона і розповіла у невеличкому інтерв’ю для Жорсткої Атлетики перед довгоочікувним і заслуженим відпочинком.

По-перше, цікавить враження від формату змагань, на що вони схожі, на ЧЄ чи скажімо на Діамантову Лігу. І чи відчувалась відповідальність на старті, так як це було, наприклад, на ЧЄ?

Змагання, дiйсно, дуже цiкавi! Це мiкс Чемпiонату свiту, Дiамантової лiги та Командного чемпiонату Європи з додаванням шоу! Захоплюючi, цiкавi, непередбачуванi змагання, в багатьох видах, навiть, ввели новi правила! Було дуже приємно i водночас, дуже вiдповiдально виступати в складi збiрної Європи. Розумiла, що тут зiбралися кращi з кращих i я одна з них! Тому вiдчувалась вiдповiдальнiсть, та був i мандраж, i бойовий настрiй!

Оновлення SB в кінці сезону – це результат особливостей підводки до змагального періоду, чи тут є психологічна складова?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Я пробiгла (по результату) майже так само, як i на Чемпiонатi Європи – просто змогла втримати гарну форму пiсля основного старту сезону! Сезон однозначно вдався! Рада i медалi ЧЄ i здiйсненню мрiї – вдалому виступу на Континентальному Кубку!

Як взагалі оцінка сезону, якщо були помилки, то які?

Трохи важко було на початку сезону, робила помилки, потiм з тренером виправляли… Але коли розбiгалась i ввiйшла у гарну форму, вiдчула себе впевненiшою, сильною, мала гарну пiдтримку моєї команди, друзiв та родичiв i все склалося якнайкраще!

По конкуренткам з американського континенту, вже є розуміння як з ними боротись і перемагати? Які плани на зиму?

Так, з Америкою та Ямайкою зараз було важко бороться, але я старалась! У мене ще є помилки i мiсця, над якими треба попрацювати! Думаю, ми з тренером знайдемо як покращити результат i скласти конкуренцiю дiвчатам з iншого континенту! Взимку плануємо виступати на 400 м, але це ще не точно)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів