Всеукраїнські змагання з кросу у Білій Церкві, четвертий Nova Poshta Half Marathon у Полтаві та українці серед фінішерів Ultra Trail du Mont Blanc — підсумки перших осінніх вихідних

Всеукраїнські змагання з кросу, що 1 вересня відбулися у Білій Церкві, — це дві головні дистанції: 6100 метрів для жінок та 10200 метрів для чоловіків. У жіночому забігу перемогу святкувала Лілія Фіськович, яка пробігла головну дистанцію кросу за 20:21. Серед чоловіків першим на фініші став Роман Романенко з результатом 31,33. Молодші дівчата та юнаки долали 1000, 2000 та 3000 метрів в залежності від віку.

2 вересня у Полтаві стартував вже 4-ий півмарафон, один з етапів гран-прі Нової Пошти. Полтавська траса цьогоріч отримала сертифікат міжнародного стандарту AIMS. А загалом у всіх дистанціях спортивного свята взяло участь близько 3500 людей. Переможцем на 21 км серед чоловіків став Павло Олійник (1:09), другий — Юрій Грицак (1:09:04), а третій — Ігор Русс (1:10). Перша позиція у жіночому заліку у Тетяни Вілісової (1:17), срібло у Тетяни Вернигор (1:18), а бронза у Катерини Карманенко (1:20).

1 вересня у Франції фінішували престижні змагання з ультрамарафону на 171 км Ultra Trail du Mont-Blanc, де вперше серед фінішерів опинилися двоє українців. Сергій Сапіга завершив забіг за 27 годин і посів 48 місце серед чоловіків. Наталя Філатова витратила на 170 км 46 годин та 14 хвилин і у підсумку посідає 159 місце серед жінок.