Ірина Климець стала єдиною з трьох українських молотобойок, яка пройшла до фіналу. Вже з першої спроби Ірина показала достатній результат для проходу далі, далі пряма мова:

«Я була впевнена, що я пройду. Було хвилювання звичайно. Перша спроба 68,40 м, якщо не помиляюсь, і я розуміла, що першу спробу я зробила таку імітаційну, технічну, щоб потрапити в сектор. Я розуміла, що я готова добре. І навіть із цим результатом, коли заходила на третю спробу в сектор, я розуміла, що я вже дванадцята. Переді мною лишалась сильна турчанка, яка має в цьому сезоні 72 метрів і естонка, яка в цьому сезоні метала за 70 метрів і я дуже хвилювалась. Коли побачила результати 66 та 64 метри, я заспокоїлася. Я навіть могла не робити третю спробу. З результатом першої спроби я проходила у фінал дванадцятою стовідсотково, але хотілося більше спробувати сектор, я перший раз на стадіоні, ми приїхали 8-го числа, і я думала зробити ще одну, щоб звикнути до сектора, оскільки попереду фінал.

Друга моя спроба була найкраща, тільки не впоралась я з фіналом. Думаю, якби впоралась, то за 70 метрів молот би полетів точно. Останню я вже зробила розслаблено, просто отримала кайф, задоволення від цього, але все одно краще ніж першого разу. Звичайно, що в першій спробі тільки заходиш в сектор, головне, щоб молот полетів в сектор, бо у мене ще трохи нестабільно.

У мене з фіналом проблеми ще є. Так само у мене на чемпіонаті України було: я першу вискочила, а другу в сітку, тільки на третю показала результат. А тут 68,40 і я вже була задоволена. Буду метати в фіналі, докладати зусиль, щоб показати якомога вищі результати. Задача мінімум на цей чемпіонат була, звичайно, – потрапити у фінал – із якою я впоралась. А у фіналі вже як складеться, звичайно, ми усі хочемо потрапляти вище, показувати свої особисті рекорди, SB… Буду намагатись 12-го показати все на що я здатна на даний момент».

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

А так танцюють після виходу до фіналу!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів