Денис Нечипоренко у півфіналі 400-метрівки з бар’єрами продемонстрував майстерний біг по не зовсім зручній першій доріжці. І хоча, до фіналу пробитися йому не вдалося, Денис показав результат близький до свого найкращого результату сезону – 50,27. У підсумку це 17 місце і ось, що думає про свій виступ Денис:

Доріжка

Енжело Тейлор виграв у 2000 році Олімпійські Ігри з першої доріжки, біжучи в 13 кроків. Якщо чесно, мені на першій доріжці важко дається перший бар’єр, тому що у мене права махова і мені доводиться трохи збігати у дальню сторону, щоб ногу не пронести повз бар’єр, весь віраж доводиться бігти по дальній траєкторії.

Оцінка результату

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

А так почувався чудово і думаю, що якби була та ж доріжка, що вчора, міг би покращити результат. Зараз взагалі важко судити, вирують емоції після бігу. У 2016 році був 16-м, але з трошки гіршим результатом. Загалом виступом задоволений і своєю формою цього року. Приїжджав на змагання, у мене був 33-й результат у рейтингу, а став 17-м.

Про фінал

Якщо робити прогнози на фінал, то можу сказати, що Карстен Вархольм на голову сильніший за всіх. Якщо у нього зараз все складеться, то може встановити рекорд… який? Чемпіонатів Європи точно.

Подальша робота

Я знаю свої помилки, знаю, що повільно біжу гладкі 400 метрів. З одного боку, добре що у мене невелика різниця між цими дистанціями. У Кропивницькому на Командному чемпіонаті, наприклад, біг, 48,64, а потім з бар’єрами 50,57, тобто різниця менше 2-х секунд. Але якщо б я гладкі біг 47,50, і було б 49,50! Над цим працюємо і також в технічному плані працюємо, завжди є куди рости, будемо покращувати.

Звісно, треба готуватися і в горах, можливо, консультувтатися з якимись тренерами, хоча робити якісь кардинальні зміни в техніці вже запізно.

Жорстка Атлетика бажає подальших успіхів Денису і тепер з цікавістю спостерігаймо за неймовірним Карстеном Вархольмом, чекаємо на його рекорд та, звісно ж, фірмові післяфінішні емоції!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів