Одеса за свою порівняно недовгу історію чула вже чимало епітетів, епітетів величних, захоплюючих та мелодійних. Перлина Чорного моря фактично є найбільшим містом на узбережжі моря шести країн, і, безсумнівно, найколоритнішим! Історії та билини оповили місто зі всіх сторін, назви її районів та визначних вулиць міцно увійшли в лексику кількох народів, а імена знаменитих одеситів знає весь світ. Певно, кожен, хто бодай одного разу бував в цьому місті, має власну, незабутню та трохи дивну історію з крутих берегів Чорного моря, а вже зовсім скоро Одеса поділиться новою порцією вражень, цього разу півмарафонських…

Найбільша бігова подія

Статус найбільшого міста на всьому чорноморському узбережжі просто вимагає мати і найбільшу бігову подію! Цікаво, що лише кілька міст можуть поконкурувати з Одесою за пальму першості. Це передусім турецький Трабзон та кубанські Сочі, в той же час болгарська Варна та грузинське Батумі лишаються далеко позаду (а про сусідню до Одеси Румунію навіть сказати нічого)! І лише уявіть перспективу 3rd Odesa Half Marathon отримати статус першого в чорноморському регіоні півмарафону з чотиризначною кількістю фінішерів, стати лідером та взірцем розвитку для всіх конкурентів!

Одеса рекордсменка

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Легкоатлетична історія Одеси має чимало визначних прізвищ та результатів! Чого вартує лише той факт, що рекордсмени України на 800 метрів пов’язані з Одесою. Це легендарна Надія Олізаренко з другим результатом за всю історію цієї дистанції у світі серед жінок та Леонід Масунов, чий рекорд країни стоїть вже добрі 34 роки!

Що ж стосується дворічної історії Одеського півмарафону, варто відзначити поки що єдиного, і в той же час дворазового переможця Юрія Грицака з рекордом траси 1:07:34. У жінок першою переможницею стала Олена Федорова, але вже наступного року прізвище і рекорд траси оновились – одеситка Валентина Полтавська подолала спекотну трасу за 1:20:42! І вже зовсім скоро ми дізнаємось прізвища нових переможців та вболіватимемо за оновлення рекордів трас.

Траса здоров’я

Одеса може похизуватися і найдовшою спортивною спорудою України – Трасою здоров’я: велосипедною та біговою доріжкою, яка в’ється понад пляжами від парку Шевченка і стадіону “Чорноморець” і з’єднує пляжі “Ланжерон” та “Аркадію”. Це така собі спортивна Мекка Одеси, місце де загартовуються марафонці на численних тренуваннях та змаганнях.

Сімейний аргумент

Море та півмарафон – унікальне явище для всіх охочих поєднати приємне з ще більш приємним! Якщо ви розриваєтесь в бажанні зробити перший старт сезону і відпочинком з сім’єю на морі – тоді 3-й Одеса півмарафон саме для вас! Більше того, розмаїття дистанцій, не рахуючи півмарафону, дозволить розділити емоції як з колегами в півмарафонській естафеті на двох, так і на чотирьох, або навіть сім’єю в однойменному забігу. В поєднанні з вихідними на День Незалежності спокійним лишиться і ваш керівник, який також запланував стартувати в Одесі!

На спеку нам байдуже! По дистанції буде розміщено дві зони з прохолодним освіжаючим душем, а на фініші бочки з льодом! На фото чинний рекордсмен України з бігу на 1500 метрів Іван Гешко під час попереднього Одеського півмарафону.

Nota Bene. Почастуватись автентичною південною кухнею та пірнути в море після літнього старту вартує дорогого!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів