Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх у заключний день чемпіонату Європи серед юнаків з легкої атлетики виграла золоту нагороду.

Магучіх перемогла з рекордом чемпіонатів Європи U18 і рекордом України U18 – 1,94 м.

Цікаво, що попередній рекорд України U18 також належав Магучіх (1,93 м). А от рекорд чемпіонатів Європи U18 (1,88 м) належав іншій українці – Аліні Шух, причому той результат спортсменка показала під час змагань з семиборства у 2016 році.

Досягнення не мають бар'єрів

Зазначимо, що крім Магучіх золоті медалі чемпіонату виграли також молотобійці Михайло Кохан (з юнацьким світовим рекордом) і Валерія Іваненко (з рекордом чемпіонатів). Срібну медаль Україні приніс Олег Дорощук зі стрибків у висоту.

З чотирма нагородами (трьома золотими й однією срібною) Україна розділила сьоме місце у медальній таблиці з ірландцями.