30 березня столиця Півдня України приймала Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Спортсмени змагалися на території Одеського іподрому дистанціях від 1-го до 8-ми км, а на завершення відбулася  змішана естафета 4х1км.

Перше місце в забігу на 8 км серед молоді посів Тарас Чукань з Хмельницька, його результат — 26:24. Віталій Бадун з Києва — другий з результатом 26:46, третій на фініші — вінничанин Олег Коменчук, 27:21. Результати у дорослих на цій самій дистанції були очікувано вищими: першим завершив забіг Олександр Матвійчук з Хмельницька — 25:19, друге місце у Дмитра Дідоводюка з Івано-Франківська — 25:50, третім став Павло Волуйкевич також з Івано-Франківська — 26:11.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Основні змагання серед жінок відбулися на дистанції 5 км. Три найкращі результати в категорії U-23: 19:06 від Тетяни Кравченко з Херсону, 19:52 в Яни Нагорної з Сум та 20:10 в активі Вікторії Федчик з Рівного. В категорії дорослі першою в забігу стала Олеся Дідоводюк з результатом 18:30, друге місце у Наталії Батрак — 18:32, третя — Зіненко Валерія з 18:38.

Не можна оминути й  четверте місце Тетяни Головченко – найдосвідченішої та найтитулованішої кросменки України. Жорстка Атлетика не могла пропустити нагоду поспілкуватись з чемпіонкою Європи з кросу 2006.

Виступом задоволена, адже умови для підготовки практично відсутні – сніг вніс свої корективи, іноді тренувалась в манежі. Завдань глобальних не було, хотілось відчути змагальну атмосферу і перевірити стан організму після такої тривалої перерви. По стартам ще не думала. Для тривалого планування потрібні умови, тож поки тиждень в легкому режимі, і чекатиму поки розтане сніг.

В естафеті перемогу святкувала збірна Хмельницької області з результатом 13:12. Як і в командному заліку, де вони також виявилися найсильнішими.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів