Україна успішно стартувала на першому змаганні Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (АБЛФ), яким став чемпіонат з марафонського бігу в кіпрському Лімасолі.

Срібний призер минулорічного Чемпіонату України в Дніпрі, 23-річний Анатолій Бондаренко здобув бронзову нагороду в загальному заліку з часом 2:38:59, що рівняється перемозі в чемпіонаті АБЛФ. Цікаво, що другим в загальному заліку став ще один один представник України – Сергій Попов показав 2:34:28, він виступав індивідуально.

У жінок кольори українського прапора захищала Катерина Карманенко, її фінішного часу в 3:04:47 не вистачило для п’єдесталу в загальному заліку, як результат 5-те підсумкове місце, але в рамках чемпіонату АБЛФ Катерина приносить Україні бронзову нагороду.

Під питанням залишається принцип формування збірної. Відповідно до умов відбору, які зазначені на сайті федерації, на даному старті Україну представляли два срібних призера минулорічного ЧУ з марафонського бігу, проте прізвище Катерини Карманенко не значиться в підсумкових протоколах ЧУ з марафонського бігу 2017 року. Пояснення даної ситуації наведено за цим посиланням.