В польському місті Торунь пройшов черговий етап змаганнь серії IAAF Indoor Tour, в якому взяли участь багато українських атлетів з діаметрально протилежними результатами. В підсумку, українці здобули дві срібні нагороди, одну бронзу, і… безліч останніх позицій.

Так, на жіночій 1500 метрівці Україна була представлена новоспеченою чемпіонкою Орисею Дем’янюк, і хоча вона і показала особистий рекорд – 4:23,11, але цього часу вистачило лише для останнього місця в фінішному протоколі.

Зовсім інші справи у іншої чемпіонки України на дистанції 800 метрів Ольги Ляхової. В суперкомпанії польки Анжеліки Ціхоцької та дворазової чемпіонки Європи швейцарки Селіни Бюхель наша Ольга показала чудовий та впевнений біг та дуже конкурентні секунди! З самого старту Ольга зайняла позицію за “зайцем”, вже на третьому колі випустила в перед Селіну та Анжеліку, а коли на останніх 130 метрах її польська напарниця по тренуванням почала атакувати Селіну, підтримала її. Вже на фінішну пряму Оля вийшла на другій позиції відразу за Анжелікою, і зберегла цю позицію. В результаті, дуже швидкі 2:01,08 SB, що лише на 16 сотих гірше від її особистого рекорду річної давнини!

В секторі для стрибків у висоту одразу троє наших дівчат вийшли на старт. Юлія Левченко стала другою, після безпроблемної серії стрибків до висоти 193 см включно, вона припустилася трьох невдалих спроб на 195 і вибула з боротьби з Марією Ласіцкене, для якої, між іншим, це вже 36-та перемога до ряду! Ірина Геращенко та Катерина Табашник замкнули підсумковий протокол з результатом 185 см.

Досягнення не мають бар'єрів

На короткому бар’єрному спринті були дуже нервові фінали, на два забіги одразу три фальстарти! Стійка до зовнішніх факторів Анна Плотіцина показала третій підсумковий час з найкращим результатом сезону – 8,01! У чоловіків срібному призеру ЧУ Богдану Чорномазу довелось перечекати 2 фальстарти, в підсумку – 5-те місце та найкращий результат сезону – 7,96.

Ще одна бар’єристка з України Олена Маляренко зупинилася в півфіналі, її підсумковий час 8,56. Владислав Чепурний на найкоротшому спринті показав 6,96, що є на 1 соту секунди краще від його результату в півфіналі ЧУ в Сумах, але цього вистачило лише на останнє місце.

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]