В польському місті Торунь пройшов черговий етап змаганнь серії IAAF Indoor Tour, в якому взяли участь багато українських атлетів з діаметрально протилежними результатами. В підсумку, українці здобули дві срібні нагороди, одну бронзу, і… безліч останніх позицій.

Так, на жіночій 1500 метрівці Україна була представлена новоспеченою чемпіонкою Орисею Дем’янюк, і хоча вона і показала особистий рекорд – 4:23,11, але цього часу вистачило лише для останнього місця в фінішному протоколі.

Зовсім інші справи у іншої чемпіонки України на дистанції 800 метрів Ольги Ляхової. В суперкомпанії польки Анжеліки Ціхоцької та дворазової чемпіонки Європи швейцарки Селіни Бюхель наша Ольга показала чудовий та впевнений біг та дуже конкурентні секунди! З самого старту Ольга зайняла позицію за “зайцем”, вже на третьому колі випустила в перед Селіну та Анжеліку, а коли на останніх 130 метрах її польська напарниця по тренуванням почала атакувати Селіну, підтримала її. Вже на фінішну пряму Оля вийшла на другій позиції відразу за Анжелікою, і зберегла цю позицію. В результаті, дуже швидкі 2:01,08 SB, що лише на 16 сотих гірше від її особистого рекорду річної давнини!

В секторі для стрибків у висоту одразу троє наших дівчат вийшли на старт. Юлія Левченко стала другою, після безпроблемної серії стрибків до висоти 193 см включно, вона припустилася трьох невдалих спроб на 195 і вибула з боротьби з Марією Ласіцкене, для якої, між іншим, це вже 36-та перемога до ряду! Ірина Геращенко та Катерина Табашник замкнули підсумковий протокол з результатом 185 см.

На короткому бар’єрному спринті були дуже нервові фінали, на два забіги одразу три фальстарти! Стійка до зовнішніх факторів Анна Плотіцина показала третій підсумковий час з найкращим результатом сезону – 8,01! У чоловіків срібному призеру ЧУ Богдану Чорномазу довелось перечекати 2 фальстарти, в підсумку – 5-те місце та найкращий результат сезону – 7,96.

Ще одна бар’єристка з України Олена Маляренко зупинилася в півфіналі, її підсумковий час 8,56. Владислав Чепурний на найкоротшому спринті показав 6,96, що є на 1 соту секунди краще від його результату в півфіналі ЧУ в Сумах, але цього вистачило лише на останнє місце.

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]