Грандіозний біг у виконанні 29-ти річного китайця – головна новина 2-го етапу IAAF Indoor Tour, який відбувся 6-го лютого в німецькому Дюссельдорфі.

Після вражаючих 6,47 в Карлсруе на першому етапі Indoor Tour та оновлення рекорду Азії, китаєць Су Бінгтян був фаворитом в Дюссельдорфі, але те, що він показав на доріжці було складно уявити. Китайський спринтер не просто перевершив власний результат, пробігши 6,43 і оновивши рекорд Азії, він увірвався в касту найшвидших спринтерів планети, і це не просто слова. Лише уявіть, відтепер особистий Су швидший від результатів Асафи Павелла, Джастіна Гатліна, Кіма Колінса, Тайсона Гея, і цей перелік можна продовжувати. І якщо б не феноменальні 6,37 у виконанні молодого Крістіана Коулмана, результат Су був би найшвидшим з 2009 року. Саме тоді Двайн Чемберс показав 6,42 на короткій прямій та встановив рекорд Європи. Таким чином, результат китайця є 5-им в історії легкої атлетики!

Тож, вся світова легкоатлетична спільнота затамувавши подих очікує на Бірмінгем, на розв’язку серіалу під назвою «60 метрів сезону 2017/2018». І хоча традиційні спринтерські прізвища все рідше радують вболівальників, але натомість ми отримуємо все більше багатогранного та нелогічного, видовищного та захоплюючого на бігових доріжках.

Варто зазначити, що високі результати в Дюссельдорфі на цьому не вичерпались, і хоча українців там не було, було на що подивитись.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Перевершили найкращі результати сезону одразу троє спортсменів. У секторі для стрибків у довжину, чинна чемпіонка Європи сербка Івана Шпанович показала 6,77 м. Нагадаємо, що найкращий результат сезону України належить Крістіні Гришутіній – 6,60м, що наразі є восьмим результатом сезону у світі.

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

У секторі для штовхання ядра чех Томаш Станек показав надзвичайні 22 метри і 17 сантиметрів, що дозволило не лише опинитись на першому місці світового ТОП-листа, але й розміститись на сьомій позиції результатів всіх часів.

Ще один ТОП-результат показала американка Крістіна Манінг на дистанції 60 метрів з бар’єрами, на яку їй знадобилось 7,77 секунди. Що відтепер є її особистим рекордом.

Наступний етап IAAF Indoor Tour відбудеться 8 лютого в Мадриді.

Про виступи українців на першому етапі IAAF World Indoor Tour читайте за посиланням.

Фото з Twitter IAAF.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів