Результативні вихідні для українських легкоатлетів

Сезон стартів у приміщенні перебуває в активній фазі, а наші атлети цими вихідними заполонили п’єдестали міжнародних турнірів у Казахстані, Туреччині, Німеччині та Чехії.

Так, в Усть-Каменогорську відбулися міжнародні змагання на призи олімпійської чемпіонки з потрійного стрибка Ольги Рипакової.

Віталій Бутрим там виграв змагання з бігу на 400 метрів з результатом 46,90 с. У секторі для потрійного стрибка Олександр Малосілов виборов срібло з результатом 16,20 м.

У Стамбулі на турнірі Ruhi Sarıalp Андрій Проценко здобув перемогу в стрибках у висоту  з результатом 2.20 м. У змаганнях серед жінок найкращою стала Дар’я Кучина – 1,81 м.

Сергій Никифоров там же виграв срібну нагороду в стрибках у довжину – 7.94 м.

Тоді як у чеському Яблонці Сергій Крук стрибнув у довжину на 7.47 м і посів там друге місце.

Спринтував також у Чехії Володимир Супрун і показав на 60-метрівці 6.77 с і, як результат, – 3 місце.

Також на третю сходинку зійшов і Богдан Чорномаз, подолавши  60-метрівку з бар’єрами за 7.96 с.

Рік тому я на цьому ж старті нервував так, що мало не посивів на скронях. Сьогодні голова була холодною, нерви грали тільки після команди “Pozor” і до «Бабах!». Головний суперник кожного спортсмена – він сам. Думай про себе і не йди на припоні, слухай тренера і роби як умієш“, – філософськи прокоментував свій виступ Богдан в cоцмережі.

Тим часом, лідер українських коротких бар’єрів Артем Шаматрин стартував у Дортмунді, де у забігу показав час 7,89 с, а  фіналі 7,86 с і став третім. Таким чином, Артем скинув одну соту зі свого кращого показника в сезоні і ще трохи наблизився до нормативу на ЧС у Бірмінгемі.

Вже все є  в плані підготовки, треба тепер відпрацьовувати це на швидкості, на стартах. В тренуваннях якщо брати окремі компоненти – все гарно і швидко вдається, відстані між бар’єрами швидко виходять. Головне тепер це все разом зібрати“, – зазначає Артем.