Українець Дмитро Молчанов здобув перемогу на ультрамарафонській дистанції в Сполучених Штатах Америки.

4 години і 12 хвилин знадобилося переможцю, щоб фінішувати на 60-кілометровій дистанції змагань New York City 60K від найвідомішого бігового клубу NYRR. Гонка стартувала в Центральному парку від  воріт інженерів, спочатку спортсменам треба було подолати коло в  8,3 кілометра, а потім вісім кіл по 6,4 кілометра. Ліміт траси складав 9 з половиною годин.

Відразу після фінішу Дмитро не стримував емоцій:

Я все ще не можу повірити в це. Я зробив це! Мій перший ультрамарафон – 60 кm і 1 місце в загальному заліку з фінішним часом – 4:12:19. Мені потрібно час, щоб повернутись до реальності і зрозуміти, що щойно трапилося. Але я точно знаю, що я щасливий, тому що у мене була найкраща підтримка від моїх друзів! Як завжди пишаюсь тим, що перетинаю фініш з моїм українським прапором!

Досягнення не мають бар'єрів

Для Дмитра це вже третій фініш цієї осені на марафонах та ультрамарафонах, у вересні він фінішував в Берліні з часом  02:44:53, а лише два тижні тому на Нью-Йоркському марафоні показав 02:53:47 на фініші.