Цієї неділі відбувся 45-й за ліком напівмарафон Saint-Pol-Morlaix, який проходить між містами Сен-Поль-де-Леон та Морле. Організатори пробігу позиціонують власний захід як найкраще місце для бігових змагань у Франції та Британії! На старт вийшли і представниці України  Дар’я Михайлова та Наталія Батрак. Дар’я в запеклій боротьбі фінішувала третьою з особистим рекордом 1:13:38 (попереднє найкраще досягнення становило 1:15:59), а Наталія стала шостою з часом 1:16:15 також встановивши особистий рекорд (13 травня в польському Вроцлаві Наталія показала час 1:18’03, що і було її особистим). Про перипетії змагань пряма мова Дарії:

Ми “рубились” жорстко! Ефіопка, дві кенійки і я. Зі старту я вирішила задати високий темп, щоб не довелось на фініші все вирішувати. Відчуваю спиною, що за мною організувалась група переслідувачів, і тут почалось… У кенійки і ефіопки, певно, якісь особисті рахунки були, вони всю дорогу то пришвидшувались, то навпаки пригальмовували. Більше того, ефіопка постійно кликала мене з собою, хотіла разом втекти від кенійки. Десять з половиною кілометрів ми пробігли разом, а потім почалась гірка довжиною 4,5 км, на ній вони вкотре смикнулися вперед і я відстала метрів на 30-40. Так і бігли далі. На 15-му кілометрі почався спуск і я згадала свою минулорічну десятку на цій трасі і почала додавати, наздогнала утікачок і намагалась втриматись, швидкість була дуже висока – годинник навіть 2:59 одного разу показав. Одна з кенійок відстала, лишилось нас троє, а коли вийшли на пряму за 3 кілометри до фінішу кенійка та ефіопка вкотре додали і я відстала. Це було супер цікаво і захоплююче! Давно у мене не було такої боротьби!

Перемогу здобула ефіопка Негаса Чалту з результатом 1:13:19, а кенійка Люсі Мачара з часом 1:13:27 розмістилася на срібній позиції. Нагадаємо, що Дар’я була найшвидшою українкою на лондонському Чемпіонаті Світу з легкої атлетики.

 

Фініш Дар’ї в Лондоні. ЖА
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів