Станом на сьогодні українці мають у своєму активі 8 медалей і посідають 14-те командне місце.

Своє 4-те золото здобула Валентина Крепкіна у категорії 50+ з бігу на 60 м з бар’єрами. Її переможний показник 9.90 с.

Також на вершину п’єдесталу вдалось піднятись Ірині Зозулі. У дисципліні метання ваги серед жінок 60+ вона показала результат – 13.39 м, і отримала своє друге золото на Чемпіонаті.

У спортивній ходьбі на 10 км відзначились два українських спортсмени – Микола Панасейко (80+), який посів друге місце, та Іван Пушкін (85+) – золото.
Срібну нагороду з бігу 60 м з бар’єрами виборов Андрій Береза у віковій групі 35+ з результатом 8.49 с. Також у цій дисципліні, але у віковій категорії 75+, посів 4 місце Іван Файчак.
Виборов виступ у півфіналі з бігу на 400 м Вострухін Юрій (40+), але у фінал не пройшов.

До завершення Чемпіонат світу залишився 1 день. Слідкуйте за ходом змагань тут.