Валентина Крепкіна продовжує збирати урожай нагород. Крім того, що спортсменка завоювала золото в потрійному стрибку, то ще й встановила світовий рекорд у своїй віковій категорії 50+. Її переможний показник – 10.79 м. Тепер у Валентини три золотих медалі.

Ще одну золоту нагороду українській команді принесла Ірина Зозуля (60+), метнувши диск на 26.35 м. Також з метання диску, але у віковій групі 50+, відзначилась Росецька Наталія, яка посіла третє місце з результатом 31.91 м. Бронзу отримав і Володимир Багрін (60+) в бігу на дистанції 200 м – 27.06.

Серед чоловіків 80+ першість в бігу на 3000 м виборов Микола Панасейко  – 16.03.35. Спортсмен уже має срібло за спортивну ходьбу на такій же дистанції.

У фінал бігу на 60 м з бар’єрами пробився Андрій Береза, завтра він побореться за нагороди у віковій категорії 35+.

До завершення Чемпіонат світу  ще 2 дні. За ходом змагань можна слідкувати тут.