Українська команда поповнила свій аренал нагород на світовій першості серед ветеранів в приміщенні. Золото у стрибках із жердиною отримала Валентина Крепкіна у віковій категорій  50+. ЇЇ результат – 2.80 м.

Срібну нагороду виборов Олександр Лисенко (Ч60+) з бігу  на 800м – 2:22.81. Він покращив свій вчорашній результат на 6 секунд.

Анатолій Павлишин посів 6 місце з бігу на 800 м у віковій категорії 65+ з показником – 2.39.78, а Володимир Багрін (60+) вийшов у фінал з шостого місця, пробігши 200 м за 26.91. Сьогодні спортсмен показав кращий результат, ніж вчора.

Юрій Вострухін посів 9 місце у півфінальній боротьбі вікової категорії 40+. Дистанцію 200 м він подолав за 25.31.

Залишилось 3 дні до завершення Чемпіонату світу. Слідкуйте за ходом змагань тут.