Інші підсумки другого змагального дня. Серед яскравих та медальних виступів дещо в тіні лишилися інші герої української легкої атлетики, до яких сьогодні спортивна фортуна не була такою приязною.

В жіночому півфіналі на 800 метрів Анастасія Ткачук  не змогла вхопитися за першу трійку для виходу у фінал. І з результатом 2:05.78 завершує змагання.

Налаштованість на біг була хороша, і наче сам біг хороший, і все під мене склалося. Однак, сил не вистачило. Значить, дівчата були сильніше! Я робила все, що могла. Навіть з відривом від четвертої я намагалася боротися. Важкувато.

З тренером ми проговорювали напередодні, що потрібно займати хорошу позицію і намагатися на фінішне коло зберегти якомога більше сил. Але після перших 400 метрів, я вже зрозуміла, що у мене ноги біжать окремо від мене: ноги окремо, голова окремо. Дуже сильно закислило м’язи, тому так вже добігала, можна сказати.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

На хворобу я не списую, це зовсім не виправдання, сама в в усьому винна. Сенсу списувати на хворобу немає. В фінальних протоколах не написано, що я хвора, що мені погано. В протоколах є прізвище і результат.

Я засмучена, але будемо робити висновки чергові. В будь-якому випадку це дуже хороший урок. Сподіваюсь, коли-небудь все вийде.

Володимир Супрун також завершує свій виступ у півфінальній стадії з повторенням свого особистого рекорду – 6.75, та залишився не зовсім задоволений.

Не знаю, чому не вийшло, я був добре готовий і стан був хороший. 6,85 – з цим результатом я відібрався сюди, його ж і повторив. Я довів, що зараз це мій результат – ні нижче, ні вище. Взагалі, хотів розмінювати 6,70, але не вийшло.

Якщо вранці були побоювання через чутливу електроніку на старті, то зараз я вже не переживав. Я ніколи не вгадував зі стартом, останнім часом не було таких випадків.

У вечірній програмі було відчутно більше людей на трибунах, але жодного тиску на мене через це не було. Можливо, тому що я вже брав участь у таких змаганнях більш-менш серйозних. Навпаки, глядачі додають енергії, наприклад, під час представлення, додається адреналін.

Щодо майбутніх планів – буду готуватися до літа. Зараз будуть збори в Туреччині. Буду прибирати помилки, працювати над своїм стартом, сподіваюся на більш високі результати, ніж в минулому році.

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів