Ось і настав момент, коли найграційніші Старого Світу зійшлися в боротьбі за найвищі нагороди та захмарні результати! В компанії з діючою Олімпійською чемпіонкою іспанкою Бейтіа Рут та діючою лідеркою сезону в світі литовкою Палшите Айрін засвітилася нова зірка дорослих жіночих стрибків у висоту. Юна українка Юлія Левченко – бронзова призерка Чемпіонату Європи в приміщенні-2017 з особистим рекордом в 1,94!

ЖА зустріла Юлю буквально за декілька хвилин після кола пошани в мікст-зоні.

Юля, ти вже усвідомила, що ти бронзова призерка дорослого Чемпіонату Європи?

Я навіть не усвідомила, що потрапила в фінал! Тренер мені сказала: виходь і стрибай по своїм відчуттям, стрибай в задоволення – все піде, десь так і вийшло! І мені щойно сказали, що це перша українська медаль у жіночій висоті на зимових чемпіонатах Європи, тому я взагалі поки не розумію, що це щойно сталося!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Звичайно, хотілося дійти до якоїсь вершини, здобути медаль, але в першу чергу хотілося дати своєрідний поштовх команді, адже ми маємо багато претендентів на медалі, хотілося їх підбадьорити і щоб нагороди вже посипалися на нас! Надіюся, що це у мене трохи вийшло!

Юля, ти маєш велику кількість нагород з юнацьких років, з виступів по молоді, і ось твоя перша нагорода з дорослого чемпіонату. Можеш порівняти відчуття тоді і зараз?

Я ще не зовсім розумію, що вона у мене є, тому я ще не можу це усвідомити! Я рада, що я зібралася, що показала свої якості! Було дуже багато претендентів, і якщо перше і друге місце були десь зрозумілі, то на третю позицію була велика конкуренція. І тут вже як хто проявить характер, як заспокоється, як налаштується. Я знаю, що у мене такі якості є. І коли я виходила в сектор, Ірина Григорівна мені сказала, щоб я зробила і показала мій максимум до якого ми готувалися, щоб не було такого, що і там не вийшло, і там не допрацювали, і результат ніякий. Зараз я можу сказати, що все було зроблено, все, що я могла, я виконала, і цим виступом можна пишатися в першу чергу для самої себе, така маленька перемога над змагальним процесом!

2

Після твоєї успішної, як потім виявилося, бронзової спроби, коли закінчилися емоції, ти побігла до загорожі і сіла спиною до неї, що це було?

Я хотіла заспокоїтися. Я взагалі хотіла обійняти тренера, але там між нами така прірва була, що я нічого кращого не вигадала як притиснутися до неї якомога ближче. Дійсно, вона моя найбільша підтримка, якби не вона можливо нічого б і не вийшло! Я скористалася цією підтримкою, бо на Олімпійських Іграх її поруч не було і мені її дуже не вистачало. Тож, я сіла, щоб заспокоїтися, бо були ще дівчата зі спробами і я повинна була думати про наступну висоту. В принципі, мені сподобалася моя спроба на 1,96, навіть більше ніж успішні спроби на початкових висотах, бо там я трохи ще була незібрана. В будь-якому випадку я рада, що була дійсно непогана спроба на 1,96, є над чим працювати!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів