Незважаючи на гарні традиції та великі сподівання на найдовший спринт, ми отримали лише одну півфіналістку – Ольгу Бібік, хоча і вона змусила вболівальників нервувати. Почавши чи не останньою, вона перетнула лінію 200 метрів з часом 25,3. Як сказала Ольга після фінішу, відчуття та затрачені сили були на 24,0. Але за 100 метрів до фінішу Оля відчутно додала і вже на віражі почала підбирати суперницю по внутрішньому радіусу. Фінішна пряма вдалася ще краще: вийшовши на другу позицію та змістившись на 3-тю доріжку, вона почала атакувати лідерку забігу польку Юстіну Світі, а в фінішних клітках навіть поштовхалася з нею. Як результат – 2-ий час в забігу та впевнений вихід в півфінал.

У мене загострилася стара травма, сідничий нерв, але я зробила все, щоб побігти: затейпувалася і була на знеболювальних. Перше коло взагалі не біглося, мене всі обганяли і я не розуміла, що відбувається. Але далі я розбіглася, дещо ризикувала на останньому віражі коли обганяла по внутрішньому колу, бо всяке може статися. Надихає той факт, що вдалося позмагатися з дуже сильною та швидкою полькою, надіюся я її не забила при нашому контакті.

Ще одна наша представниця Тетяна Мельник не змогла пробитися в півфінал, показавши лише останній час в своєму забігу.

Забіг пройшов складно, та й взагалі зима мені дається важко, з моїм зростом важко конкурувати на цих віражах. Більше того, я вся затейпована, намагаюся справитися зі своїми зв’язками.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

У чоловіків невдало свої забіги провели одразу обидва наших атлети – Віталій Бутрим та Євген Гуцол.

IMG_6793
Зовсім незрозумілий стан, але ще вчора почувався відмінно. Хотів показати результат та проходити далі, та секунди вийшли дуже повільні, навіть не зміг набігти на фініші, – говорить Віталій.

На відміну від Віталія, його колега по естафетній збірній Євген був більш багатослівний, хоча точно такий же засмучений.

IMG_6795
Вихід в півфінал було навіть не завданням мінімум, це було завдання, яке навіть не викликало сумнівів. Та жодне завдання не виконано, результат провальний, час поганий. Поки я не може чітко вказати причини, стан подавлений, адже з таких результатів я починаю сезон. Минулого Чемпіонату я дістався до фіналу, а зараз зупинився на найпершій же сходинці.
Доріжка трішки незвична, занадто м’яка, але це зовсім не виправдання, адже коли ти готовий, то маєш бігти у будь-яких умовах. Хотілося б вибачитися перед тренером, вболівальниками, що так вийшло, будемо в естафеті намагатися реабілітуватися, маємо ще 2 дні для відновлення.

Таким чином, збірна України втрачає 3-х представників в індивідуальному бігу на 400 метрів, але ми продовжуємо вболівати за чинну зимову та літню чемпіонку України Ольгу Бібік, ну і, авжеж, готуємо нерви до естафет!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів