Коли Майкл Вардіан вперше, в 2010 році, почув про Світовий Марафонський Виклик, він не просто захотів завершити його – він мріяв стати найшвидшим на цьому змаганні. Перетнувши фінішну лінію семиденного туру по семи континентах, де він пробіг сім марафонів, Майкл показав в середньому 2:45:57!

Вардіан став одним з 32-х чоловіків та жінок, які фінішували в Світовому Марафонському Виклику-2017, який стартував 23 cічня з 42 кілометрів в Антарктиці (Union Glacier Camp) та фінішував тими ж 42-ма кілометрами в австралійському Сіднеї. Між цими марафонами були ще 5-ть інших: в аргентинському місті Пунта-Аренас, Маямі, Мадриді, марокканському Маракеші та Дубаї.

Серед гучних імен учасників навколосвітньої «подорожі» можна виділити власника рекорду США в напівмарафоні Раяна Холла, що має два виступи на Олімпійських Іграх (2008 та 2012), а також PB на марафонській дистанції 2:04:58. Проте цілі Раяна були дещо менші від амбіцій його співвітчизника Майкла – закінчити всі марафони та прорекламувати релігійну організацію «Центр мрії», яка займається благодійністю та підтримкою бездомних, голодних та наркозалежних людей.

Після закінчення професійної кар’єри рік тому, 33-ри річний Холл розглядав дану пригоду як можливість попрощатися з марафонським бігом. Його найшвидший марафон з семи був в Марокко – 3:04:56. Цікаво, що після завершення кар’єри Раян вже встиг обзавестися зайвими кілограмами, після «робочих» 58 кілограмів, 74 стали йому до обличчя, чи не так?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

ryan_hall

42-річний Вардіан, що постійно мешкає в Арлінгтоні, Вірджинія, виграв всі сім стартів, вибігши при цьому кожен марафон з 3-х годин. Його найповільнішим став марафон в Антарктиці, за мінусової температури переможець показав 2:54:54.

«Ці змагання були чимось дуже особливим, вони змушували ставити під сумнів мій здоровий глузд», – сказав переможець в інтерв’ю для Washington Post.

beccapizziwmc2016

В жіночому заліку перемогу з середнім часом 4:12:37 здобула чилійка Сілвана Камеліо. Бетен Телфорд з Вашингтону також закінчила Виклик та виграла нагороду за спортивну майстерність. Вона живе з раком мозку та збирає гроші в фундацію по дослідженню даного захворювання.

За матеріалами RunnersWorld

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів