Мо Фара завершує кар’єру на доріжці після Чемпіонату світу в Лондоні наступного року, а Чемпіонат Європи в Берліні в 2018 році може стати початком його нової міжнародної кар’єри.

Британська зірка повернулася додому в Орегон разом зі своєю сім’єю після дивовижних подвигів в Ріо, де він став другою людиною в історії з дублем 5000/10 000 метрів, досягнувши своєї цілі в дві нові золоті нагороди, і тепер кожна його дитина має по одній медалі.

Він ще раз підтвердив кореспондентам ВВС, що Лондон побачить його останні кроки на доріжці: “в 2017 році я б хотів закінчити виступати на доріжці, а далі подивитися на що я здатен на марафоні”.

Чемпіонат Європи в Барселоні шестирічної давнини став моментом, коли Мо Фара гучно презентував себе світу, здобувши золотий дубль. З того часу він домінує на довгих дистанціях. А наступний Чемпіонат Європи в Берліні 2018 року може також відіграти значну роль в кар’єрі Мо Фари.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Якщо вже є плани на шосе, то Берлін для Мо Фари прекрасне місце для початку марафонської кар’єри. Зараз британцю 33, а його здобутки на доріжці за межами найсміливіших мрій. 42,195 можуть стати новим викликом та тестом для нього.

Проте йому нічого доводити, адже на півмарафоні він регулярно показує високий результат та є власником національного рекорду Британії в 59:32, а у вересні планує втретє перемогти на Great North Run. Рік тому Мо Фара тріумфувавши там на половинці показав ще кращий час 59:22, але оскільки траса мала від’ємний набір висоти рекорд не було підтверджено.

Перший же свій марафон Мо Фара пробіг в 2014 році в Лондоні і з результатом 2:08,21 став восьмим в загальному заліку: “Це був виклик для мене! Мені цікаво, чи можу я бігати марафони так само успішно як здобуваю нагороди на доріжці”, сказав Мо Фара.

Перекладено з cайту EAA

 

 

 

 

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів