Метання диска. Кваліфікація

Дощова погода вечірньої програми постійно вносила корективи у виступи спортсменів і практично у кожної спорстменки мінімум одна спроба була невдалою. Наша Наталія Семенова не стала виключенням. Після першої спроби, яка була незарахована, Наталія здійснила спробу на 58.41, а третя виявилось невдалою. З цим результатом Наталія зупиняється на 15-й позиції за 3 сходинки до потрапляння у фінал.

Для Наталії Семенової це стали вже 4-ті Олімпійські Ігри, та далі кваліфікаційної стадії спортсменці жодного разу проходити не вдавалось, як і іншим українкам окрім Олени Антонової, котрій на своїй 4-й четвертій Олімпіаді в Пекіні вдалося завоювати у фіналі бронзову нагороду.

Біг на 400 метрів з бар’єрами. Перше коло

Дебютантка Олімпійських Ігор Вікторія Ткачук впевнено впоралась з поставленим завданням і, фінішувавши третьою, проходить в наступне коло змагань. Спортсменка показала тут поки що кращий результат серед українок – 56,14, що дуже близько до її особистого рекорду (55,96 на цьогорічному чемпіонаті України ).  Після дискваліфікації ямайської спортсменки Ліа Ньюджент через порушення правил пронесення ноги над бар’єром Вікторія переміщається на другу позицію в забігу.

ткачук

Полоскотала нерви усім вболівальникам Анна Тітімець в своєму забігу. Ще на виході на фінішну пряму Анна перебувала на 5-6 позиції, та своїй потужним класичним набіганням спортсменка все ж виграла 2 сотих у суперниці і просто увірвалась на третю позицію, з якої напряму проходить до півфіналу. Результат Анни  – 56,24. Це, звісно, не той результат, до якого ми звикли у Аніному виконанні. Кращий результат в сезоні спортсменки складає 55 секунд рівно, а особистий – 54,56 (2014 рік).

titimets_hanna_london

Олена Колесніченко – ще одна дебютантка  дорослих Олімпійських Ігор (нагадаємо, що Олена є бронзовою призеркою Юнацьких Олімпійських Ігор) також фінішує третьою в забігу і проходить в півфінал з результатом 56,61 (особистий рекорд – 55,48, також встановлений на цьогорічному Чемпіонаті України).

Якщо пригадувати попередні виступи українців на Олімпійських Іграх, тут ми маємо чудові традиції. Однак, вперше в історії одразу 3 спорстменки представлятимуть Україну у півфінальній стадії в жіночому бар’єрному бігу на одне коло. Вболівати за вихід дівчат до фіналу можна буде вже у вечірній програмі 16 серпня.