Місця у збірній України, для участі в цьогорічному Чемпіонаті Європи з кросу, стояли на кону національних змагань в Ужгороді.

Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків два дні тривав у “місті сакур”. На десерт залишили розіграш медалей серед дорослих на дистанції 7,5 км, що відбувся у неділю.

У змаганнях жінок переконливу перемогу одержала Вікторія Калюжна – лише їв далося вибігти з 26 хвилин. З часом  25:48 Вікторія стала чемпіонкою України. Другою прибігла Ольга Нижник (26:22), третя – Ганна Жмурко (27:12).

«Враження залишилися тільки позитивні: організація на найвищому рівні, класна траса, справжня кросова! Результатом задоволена, адже зробила все, що планувала. Щоправда, біглося трошки важко, але вдалося виграти!» – коментує свою перемогу пресслужба ФЛАУ Вікторія Калюжна.

У чоловіків на цій дистанції з хорошим відривом виграв Роман Ростикус – 22:27 хв. За  ним фінішував Вадим Лонський, який вчора переміг на дистанції 2 км, сьогодні його результат 23:10. Доповнив трійку призерів Ігор Порозов – 23:11.