В Ужгороді цього вікенду проходив Чемпіонат України з кросу, за результатами якого формували команду, для участі у Чемпіонаті Європи з кросу у Туреччині.

Вчора у змаганнях на дистації 2 км визначився склад змішаної естафети. Сьогодні за право представити Україну в особистому заліку змагалися дорослі і молодь.

Так на 6-кілометровій дистанції у жінок в категорії молодь, очікувано перемогла лідерка України на довгих дистанціях Уляна Рачинська. 21-річна представниця Львівщини фінішувала з часом  22:48. Срібло ЧУ виборола  Катерина Комар – 22:53. Бронзу – Діана Марущак – 23:14.

У чоловіків теж обійшлося без сюрпризів – довів свій статус фаворита 22-річний Андрій Атаманюк, вигравши з часом 17:56. Слідом фінішували Максим Караїм (18:43) та Алексій Писарев (18:56).

От як прокоментував свою перемогу в Ужгороді Андрій Атаманюк пресслужбі ФЛАУ:

“Від кросу у мене завжди приємні враження, а якщо змагання ще й проходять в Ужгороді, то вони взагалі подвоюються! Організація – супер, локація теж дуже гарна, траса добре проглядалась – і це круто для глядачів. Сам старт сьогодні також вдався – зробив те, що і планували, тому задоволений! Всім дякую за підтримку по дистанції. Слава Україні!”