Цими днями у Бахрейні триває Всесвітня літня Гімназіада. Як ми вже повідомляли, у складі національної збірної України змагаються п’ятеро легкоатлетів. Двоє з них вчора пройшли до фіналу, і сьогодні змагалися за медалі.

Так у секторі метання диска 16-річний Єгор Лапа виборов срібну нагороду – найкращою для представника Дніпропетровщини стала друга спроба, в якій він метнув диск на  58,24.Переміг, з результатом показаним у першій спробі, угорець Сомбор Добо (59,16 м); бронза у бразильця Алессандро Борхеса Суареса (50,22).

У фіналі штовхання ядра серед дівчат Україну представляла національна рекордсменка Ангеліна Шепель. З результатом 15,71 вона посіла вона п’яте місце. Надзвичайно переконливо виграла Чін-Юань Чян з Китайського Тайбею – 19,50.

Відзначимо, що Ангеліна Шепель мала надзвичайно довгий змагальний рік, який почався встановленням національних рекордів U-18 взимку, продовжився на Чемпіонаті Європи U-18, де вона виборола срібло, а зовсім нещодавно 16-річна атлетка ще й представляла Україну на Чемпіонаті світу серед юніорів у Перу, де зуміла стати фіналісткою, посівши восьме місце.

Ольга Голодна оновлює найкращий результат сезону на турнірі пам’яті свого колишнього тренера Віктора Римка