Національний Олімпійський комітет України назвав імена найкращих спортсменів країни, за результатами виступів у вересні.

У дорослій категорії «Найкращою спортсменкою вересня 2024 року» визнано легкоатлетку Ярославу Магучіх. Стрибунку у висоту відзначено за перемогу у фіналі Діамантової ліги  – в Брюсселі Ярослава втретє в кар’єрі виборола престижний трофей

Особиста наставниця Магучіх Тетяна Степанова стала найкращою тренеркою місяця, що минув.

Зазначимо, що цьогоріч Ярослава Магучіх стала переможницею конкурсу від НОК вже втретє. Комісія НОК України високо відзначала її досягнення у червні та серпні.

Нагадаємо, цього року Ярослава Магучіх виграла всі можливі турніри – стала чемпіонкою Європи, чемпіонкою Олімпійських Ігор, виграла всі етапи Діамантової Ліги, в яких брала участь, включно з фіналом. А крім того встановила новий світовий рекорд зі стрибків у висоту, який тепер складає 2,10.

За підготовку найкращої спортсменки вересня 2024 року Ярослави Магучіх нагороди отримає Федерація легкої атлетики України та Центральний спортивний клуб Збройних Сил України.

Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої атлетки Європи – як проголосувати