31-британка  Каллі Хаугер-Текері цього сезону зазнавала і злетів і падінь. Так на Чемпіонаті Європи в Римі вона виборола бронзу у півмарафоні – 1:08,58. А згодом на Олімпійських Іграх в Парижі вона не змогла фінішувати через погане самопочуття – адже напередодні змагань у Парижі дізналася про онкологічне захворювання своєї матері.

І от всупереч всім проблема Каллі знов вийшла на дистанцію. Цього разу свого першого мейджора – Берлінського марафону. Серед учасників марафону британка стала найшвидшою серед європейок – фінішувала сьомою, зі своїм особистим рекордом –  2:21,24.

Крім того, цей час є другим найшвидшим у жінок в історії Європи. Швидше пробігала марафонську дистанцію лише представниця Нідерландів Сіфан Хасан, коли на цьогорічному токійському марафоні показала час 2:18,05

«Я не тренувалася так, як тренувалася напередодні Олімпіади, а даремно, тому сьогодні заслуговую на сьоме місце на моєму першому світовому мейджорі, та PB 2:21,24. Ви знаєте, у мене були одні з найскладніших тижнів у моєму житті, тому я дуже пишаюся цим виступом з багатьох причин», — написала Каллі Хаугер-Текері у своєму Instagram.