Сьогодні у Банській Бистриці (Словаччина) розпочався Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 18 років. Нагадаємо, Україну на змаганнях представляють 43 атлети. Половина нашої команди сьогодні стартувала на змаганнях, в результаті маємо одинадцять фіналістів чемпіонату Європи!

Метання

Без проблем кваліфікувалася до фіналу Чемпіонату Європи рекордсменка Українки у штовханні ядра, Ангеліна Шепель, яка показала другий результат серед всіх учасниць – 17,26

У секторі метання молота дві українки подолали кваліфікацію і змагатимуться у фіналі – Поліна Дзерожинська вже в першій спробі метнула молот на 68,16. А Ілона Скоченко кваліфікувалася з 10-м результатом – 59,92.

У секторі метання диска серед юнаків двоє українців пододолали кваліфікацію – Данило Батарчук (56,40) та Ярослав Листопад (56,24) показали п’ятий і шостий результат серед всіх учасників

У секторі метання списа серед юнаків подолав кваліфікацію Сергій Шмиголь, встановивши новий особистий рекорд – 64,45.

Біг

На дистанції 100 метрів троє українців пробилися до півфіналів – у дівчат Уляна Степанюк (11,64) та Єлизавета Шваб (11,90). У юнаків з особистим рекордом Юрій Мудрик 10,84. Ще раз він оновив РВ у півфіналі (10,74), але цього виявилося недостатньо для продовження змагань.

Вибороти путівку до фіналу 100-метрівки вдалося лише Уляні Степанюк з часом 11,61.

До півфіналу на дистанції 110 з/б пройшов Адам Білоконь, який в кваліфікації показав РВ – 14,03

У змаганнях юнаків в бігу на 400 метрів з особистим рекордом вийшов до півфіналу Володимир Вовченко – 48,25. У дівчат на цій дистанції фінішувавши у перших четвірках у своїх забігах, до півфіналу пробилися обидві українки – Іванна Олексюк (56,00) і Руфіна Котік (56,13).

Також пройшла до фіналу Дар’я Дубенець, в бігу на 2000 метрів з перешкодами – атлетка стала другою у своєму забігу (6:48,47).

У стрибкових дисциплінах нікому з українців, на жаль, вийти до фіналу не вдалося.