23-річний український метальник молота Михайло Кохан готується вдруге в своїй кар’єрі представити Україну на Олімпійських Іграх.

Напередодні змагань у Парижі атлет відточує майстерність на комерційних стартах. Після Чемпіонату Європи в Римі, де він попри погане самопочуття зумів вибороти бронзу, Кохан вже змагався на кількох турнірах – виборов третє місце на 6-му Меморіалі Ірени Шевіньської у Польщі (77,84), та у позаконкурсній програмі Діамантової Ліги в Парижі теж був третім (75,13).

І от вперше після Риму, Кохану вдалося перетнути 80-метрову позначку. Сталося це на Меморіалі Іштвана Дьюлаї в Угорщині, де він в найкращій спробі метнув 80,50.

З результатом 81,87 виграв канадець Ітон Кацберг. Третій поляк Войцех Новіцький – 79,36,  а от угорець Бенсі Халаш вдома зміг показати лише четвертий результат – 78,81.

Відзначимо, що для Михайла Кохана це другий найкращий результат сезону, після показаного в Кенії 80,76. нагадаємо його особистий рекорд лише на 2 см кращий і складає 80,78.

«Я був готовий метати на метр далі», – Михайло Кохан, бронзовий призер чемпіонату Європи