ІІ етап Кубка України з легкоатлетичних метань “Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельник та А.Бондарчука” відбувся минулих вихідних у Кам’янець-Подільському.

Цікава боротьба розгорнулася у секторі метання диска серед юнаків до 18 років, які змагалися на снаряді вагою 1,5 кг.

З новим особистим рекордом 56,95 змагання виграв 16-річний Єгор Лапа. Його результат посів 9 місце в списку топ-результатів поточного сезону в світі у цій віковій категорії!

Друге місце виборов ще один 16-річний атлет Данило Батарчук, який програв Єгору 72 сантиметри – в найкращій спробі він відправив диск на  56,23. Відзначимо, що Батарчук у списку найкращих результатів сезону в світі має 7 місце, з результатом 58,51 який показав на зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань в Конча-Заспі в лютому цього року. У квітні Данило метав диск і на 60,18, однак цей результат не увійшов до міжнародної статистики.

Своїми результатами Єгор та Данило підтвердили раніше виконані нормативи на ЧЄ U18 у Словаччині.