Киянка Вікторія Шкурко виграла головний зимовий старт країни на дистанції 3000 метрів. Перемогу приніс атлетці час 9:44,22. Вікторія фінішувала з хорошим відривом від конкуренток – другою прийшла Ірина Городиська (9:51,66), третя Тетяна Чорновол (9:52.78).

Чи задоволена Вікторія своїм результатом, і яку дистанцію буде бігати влітку – запитала у чемпіонки України Жорстка Атлетика.

Ти одразу побігла вперед, це був такий план, стратегія?

Так я хотіла спробувати швидше пробігти, але сьогодні з перших кілометрів якось не біглось. Я подивилася що перший кілометр слабувато на 3,10-11, і думаю що вже “дотяпаю”, щоб якось добігти.

А на який результат розраховувала?

Думала хоча б 9:28, трошки покращити свій особистий. На 9:20 я не готова цього сезону,  я і не стартувала в манежі, тому якось так і вийшло.

Сьогодні мала бігти Наталя Стребкова, але захворіла, сподівалася на конкуренцію від неї?

Так, я на неї розраховувала, бо хотілося потягнутися за нею, показати кращі секунди, але я люблю і сама бігати –  я завжди на тренуванні сама бігаю. Тому для мене це було просто як гарне тренування.

З боку здавалося що ти дуже легко і рівно бігла, а у тебе які відчуття?

Так і було, ви бачите який темп, тому і так гарно бігла.Я просто обираю такий темп, щоб гарно бігти (сміється, прим.ред).

Які плани на літній сезон?

Планую гарно підготуватися на весну, а там будемо дивитися на довші дистанції. Минулого сезону  я на п’ятірку готувалася. А цього сезону буду повертатися на 10 000 з яких починала. Маю особистий 33:55.55,  можна далі нарощувати, якщо все вийде, Якщо набігаю об’єм, буде все добре.