Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club

На чемпіонаті  України серед дорослих в Луцьку приємна несподіванка чекала у секторі жіночого стрибка у довжину – у кваліфікації  одразу двоє атлеток стрибнули за позначку норматива Майстра спорту України міжнародного класу.

6,64 підкорилися двом харків’янкам – Оксані Малогловець та Ірині Нерубальщук. Результат Малогловець став її офіційним особистим рекордом і приніс звання МСМК. Стрибок Нерубальщук відбувався за вітру +3.7, тому не  зарахований до міжнародної статистики, як її PB. З цим результатом харків’янки обійшли національну лідерку Марину Бех-Романчук, найкращий результат сезону якої у секторі стрибків у довжину – 6,59.

У фіналі Оксана Малогловець стрибнула на 6,61, ще раз підтвердивши норматив МСМК. Ірина Нерубальщук стала другою – 6,42. А бронзу виборола Аліна Лістунова6,17.

Жорстка Атлетика розпитала Оксану про блискучий виступ у Луцьку.

Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club

Аналізуючи твої результати можна відзначити, що ти з року в рік прогресуєш, але в цьому році у тебе якісний приріст результату. Це якісь зміни в тренувальному процесі, або новий тренер, або перші закордонні старти? Як думаєш, що відіграло роль?

Тренер у мене той самий. Ми були за кордоном на зборах, заклали дуже класну базу. Потім в Україніі дуже багато було роботи на техніку. Я ще зимою була готова стрибати на такий результат, але в мене дуже часто були проблеми з розбігом, він був не дуже стабільний, і я майже всі стрибки робила з великими не доступами. А зараз ми на це звернули більше уваги, і я ще зробила декілька стартів за кордоном які, я вважаю, допомогли мені досягти тої стабільності. Мабуть те, що я мала змогу розтрибатися, проаналізувати помилки після стартів –  це і відіграло свою роль.

Ти з Іри Нерубальщук показали однаковий результат в кваліфікації, однак їй його не зарахували. Що сталося?

Так все вірно , результат 6,64 ми стрибнули вдвох з Ірою зранку на кваліфікації , але нажаль Ірі цей результат не зарахували як особистий рекорд, через перевищення норми вітру, а ввечері в той же день у нас був фінал, і  там вже я стрибнула 6,61. Тому на World Athletics і пишуть 2 мої результати, кваліфікації і фіналу.

Фото Олександа Залевського

Цікаво, чи очікувала ти від себе такого результату, чи він був в планах?

Так, судячи по тренуванням я знала що готова на такий результат, я розуміла –  якщо все складеться то це точно будет PB.

Шкодуєш що не відібралася на чемпіонат світу?

Ну норматив я не виконала, він у нас 6,85, а по добору не вистачило мені туди потрапити. Мабуть якщо було б ще трохи більше стартів , але на жаль ні.

І розкажи, які це відчуття бути лідером сезону в Україні обійшовши Марину Бех? Як думаєш, якщо би вона була в секторі, ти би показала ще вищий результат?

Відчуття я ще не зрозуміла. Мені це дуже незвично. Щодо Марини в секторі – думаю що так, я би могла показати результат ще вище , конкуренція це завжди круто , можливо це б пішло на користь, але напевно не знаю.

Основне фото: Путінцев Дмитро для ФЛАУ