Фантастичний 22-річний норвежець Якоб Інгебрігтсен побив свій власний європейський рекорд на дистанції 1500 метрів на вчорашньому етапі Diamond League у Сілезії, показавши час 3:27.14.

22-річний спортсмен тримався у пелотоні до останнього кола. А на заклбчному колі перейшов на спринт, покращивши свій попередній рекорд, який був встановлений в Осло минулого місяця, на 0,81 секунди.

Переконлива заявка на медаль чемпіонату світу,  який відбудеться у Будапешті наступного місяця.

“Я завжди зосереджений на собі під час змагань. Сьогодні я хотів швидкий біг і хотів подолати  дистанцію менше ніж 3:28”, – сказав Інгебрігтсен,-  Цей результат – найкраще, що я міг показати сьогодні.”

Якобу не вистачило трохи більше секунди до побиття  світового рекорду 3:26:00, встановленого 25 років тому в Римі марокканцем Хішамом Ель Герруджом. Водночас результат Інгебрігтсена на цій дистанції четвертий за всю історію!

“Я не завжди думаю про рекорди. Сьогодні я хотів його встановити, але тепер я буду повністю зосереджений на підготовці до Чемпіонату світу”, – зазначив Якоб.

Кенієць Абель Кіпсанг фінішував другим, майже на дві секунди пізніше за Інгебрігтсена 3:29.11.

Нагадаємо, на польському етапі Діамантової Ліги три медалі виборолі українські атлетки – Ірина Геращенко та Юлія Левченко мають золото і бронзу у секторі стрибків у висоту, Марина Бех-Романчуксрібло у потрійному стрибку.