8 липня у Житомирі на стадіоні Полісся відбувся Командний чемпіонат України з естафетного бігу. У змаганнях взяли участь 247 атлетів з 10 областей України.

Атлети мірялися силами в усіх видах естафет, у вікових категоріях U18, U20, U23 а також серед дорослих.

Перше місце командного заліку виборола збірна Вінницької області, яка має в активі перемоги в п’яти естафетах:

100+200+300+400 юнаки U18 (2:02.94) – БЛАЖКО Станіслав, СТОЛЯР Максим, КРИВОВ’ЯЗЮК Олексій, ГРИЩЕНКО Максим

4х400 чоловіки U23 (3:23.14) – НОСУЛЬКО Сергій,  ГАЛІБРОДА Владислав, ВОЙТЮК Василь, КАХНО Артем.

4х400 жінки (3:53.72) – ДОРОФЄЄВА Анна,  ДОРОШЕНКО Тетяна, ІВАНОВА Анастасія, ЧЕРКАС Марія.

4х400 чоловіки U20 (3:25.69)- ГАЙДУЧОК Максим, КРИВОВ’ЯЗЮК Олексій, ГРИЩЕНКО Максим, ГИРЕНКО Вадим.

4х800 чоловіки (8:00.79) – КОМАРОВСЬКИЙ Антон,  СОСНИЦЬКИЙ Ілля, ПАРАСКІВ Микола, КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій.

Цікаво, що вісім перемог мають господарі змагань житомиряни. Але за сумою очок вони програли Вінниці 9 балів (740 проти 749) і стали другими. На третьому місці Сумська область (727 очок).