Сьомий етап Діамантової ліги відбудеться сьогодні у Стокгольмі.Україну на ньому представлятимуть троє атлетів.

Андрій Проценко змагатиметься у секторі стрибків у висоту. Для херсонця цей етап стане другим у поточному сезоні. На етапі у Флоренції він був восьмим. Свій кращий результат сезону Проценко показав на початку червня в Бидгощі – 2,21. Особистий рекорд Андрія 2,40.

У Стокгольмі змагання зі стрибків у висоту серед чоловіків стартують о 18:25 за Київським часом.

Дебютує у поточному сезоні Діамантової Ліги Наталя Кроль. Спортсменка вийде на старт у Швеції в статусі чемпіонки ІІІ Європейських Ігор. нагадаємо у Хожуві Наталя вперше в сезоні вибігла з двох хвилин –1:59,77. Початок забігів на 800 м о 18:48.

Марина Бех-Романчук у Стокгольмі виступає у секторі стрибків у довжину, і спробує реабілітуватися за невдачу на ІІІ Європейських Іграх, де не змогла зробити жодної залікової спроби (натомість виборола золото у секторі потрійного стрибка).  Марина цього сезону успішно виступає у Діамантовій Лізі, і має вже три медалі  – у секторі стрибків у довжину виборола бронзу у Флоренції, срібло у потрійному стрибку в Рабаті та бронзу з Осло. У секторі стрибків у довжину кращий результат поточного сезону для Марини – 6,59. Змагання у Стокгольмі стартують для стрибунок у довжину о 19:30.