На польских легкоатлетичних змаганнях 3rd Irena Szewinska Memorial вчора, 30 травня, Михайло Кохан встановив особистий рекорд, метнувши молот до позначки 79.96 м, та став бронзовим призером цих змагань.

Слід зазначити, що зараз він посідає 4 місце у світовому топ-листі.
Нагадаємо, що за Михайлом стоїть світовий рекорд U18. Крім того він вже має кваліфікацію у Токіо (норматив 77.50 м, а Кохан виконав його ще у 2020 році в Мукачево – 77.62 м), та візьме участь у Чемпіонаті Європи U23.

Кілька коментарів він дав і для читачів Жорсткої Атлетики:

Як пройшов старт? Чи вийшло виправдати свої очікування?

Старт пройшов нормально, вдалось показати два результати за 79 м. Приблизно на стільки я і був готовий зараз, адже це ще не головний старт сезону, тому все ще попереду.

Тобто особистий рекорд це не випадковість?

Ні, це звичайний результат, який я мав показати на даному етапі.

Кілька слів про конкуренцію?

Гарна, є до чого прагнути. В цій компанії я змагаюсь вже три роки.

ЧУ, цей старт – це проміжні змагання чи переслідував якусь мету?

Так, це проміжні старти. Беру в них участь для того, щоб не забувати, що таке змагальний дух.

Як думаєш, за своїми силами, перетнути межу 80 м, зміг би?

Не можу говорити на рахунок 80 м, хоча, там 4 см лишилось. Все покажуть майбутні змагання, загадувати не буду.

Що далі по плану?

На наступному тижні виступлю на Чемпіонаті Європи U23 та вже пізніше, безпосередньо, Олімпійські Ігри.

Якщо говорити про жіночий залік на цій дисципліні, то ще стартувала тут і Ірина Климець. Вона запустила снаряд до позначки 69.94 м і посіла 8 місце. Але, атлетка ще відновлюється після операції (про неї ми говорили тут), тому поки, вона ще в процесі набирання форми.