За часи Незалежності Артем Алфімов з Донеччини став лише четвертим українським атлетом учасником континентальної зимової першості на 1500 метрів. Поряд з іменитим Іваном Гешко, чемпіоном ЧЄ зразка 2005 року, Олександром Борисюком, фіналістом ЧЄ 2013 року, та Володимиром Кицом, учасником попереднього ЧЄ в Глазго 2019, Артем виглядає досить впевнено, і фактично має третій по успішності виступ після Івана та Олександра.

Результат в 3:46,05, який показав Артем в кваліфікації, не набагато поступається його свіжому особистому – 3:44, про який ми писали нещодавно, а зважаючи на надзвичайно напружений та контактний забіг, видається навіть більш цінним для молодого атлета.

Цікаво відзначити, що ще кілька місяців тому, в особистій бесіді Артем скептично ставився до власних можливостей на європейській “півторашці”, і зважаючи на значну конкуренцію та високі кваліфікаційні нормативи роздумував спробувати себе на довшій дистанції, та навіть стиплі.

Далі пряма мова атлета:

Вище голови не стрибнеш, рівень забігу – явно поки не мій рівень. Я дуже швидко почав, зі всіма, на такому заряді та позитиві. Але коли потім забіг понісся неочікувано швидко і на відмітці в 600 метрів був результат в 1:27, які показав штовхаючись і стрибаючи, та ще й по другій доріжці – було реально “м’ясо”.

Далі мене відтіснили на останню позицію, а за три кола до фінішу я відчув, що я вже майже все… Міг тримати темп по 30 секунд на коло, але додати вже не міг.