Перший повний змагальний день Чемпіонату Європи завершено! Якщо ви не мали змоги спостерігати за перебігом подій протягом дня, ми потурбувались про вас і ділимося результатми та здобутками національної збірної за п’ятницю, 5 березня!

У чоловічій кваліфікації на 400 метрів представники України показали такі результати: Олександр Погорілко47.95 сек, Микита Барабанов47.51 секДанило Даниленко47.65 секНа жаль, спортсмени не змогли пройти далі.

Серед жінок, у кваліфікації 400м Анстасії Бризгіній не вдалося вийти далі у півфінал, у забігу спортсменка фінішувала з результатом 53.50 сек.

Щодо двох інших спортсменок: Анни Рижикової та Климюк Катерини, то у денній сесії їм вдалось пройти у півфінал, де Анна фінішувала з результатом 52.76 сек, а Катерина покращила свій РВ на чотири десяті показавши 52.70 сек.

У півфіналі у вечірній сесії, Рижикова «фірмово» набігла останні шістдесят метрів, показавши особистий рекорд з результатом 52.11 секДві сотих не вистачило, щоб обігнати суперницю та стати другою у півфіналі і пройти далі. Климюк не пройшла до фіналу показавши результат 53.10 сек.

У жіночій кваліфікації 800 м, 18-річна Світлана Жульжик фінішувала з другим кращим результатом у своїй кар’єрі – 02:05.68, але для продовження її боротьби на доржці цього виявилось недостатньо.

У чоловічій кваліфікації неймовірний фініш та результат 1:49,76 дозволяють Олегу Миронцю напряму вийти до півфіналу 800-метрівки Чемпіонату Європи! Його колега по дистанції Євген Гуцол фінішував п’ятим з результатом 1:49.82, чого виявилось недостатньо для продовження змагань у півфіналі.

Орися Дем’янюк у кваліфікації на дистанції 1500 м практично повторила кращий результат сезону, спортсменка фінішувала з результатом 4:17.52. Для виходу далі цього було замало.

У кваліфікації у секторі зі стрибків у довжину результату 6.66 м вистачило Марині Бех-Романчук для продовження своєї боротьби у фіналі, який відбудеться вже 6 березня о 20:40 за українським часом.

У стрибках у висоту Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх з першої спроби підкорили висоту 1.91 м, Юлії Левченко ця висота далась дещо важче, але все ж підкорилась на третій спробі! Тож, у вечірній сесії 7 березня будемо вболівати за дівчат у фіналі о 18:45.

Наталія Стребкова вдруге за добу оновила особистий рекорд і з результатом 8:54,18 посіла 9 місце у фіналі Чемпіонату Європи!

Владислав Мазур показує особистий рекорд у стрибках у довжину 8,14м і, на жаль, залишається за крок від п’єдесталу Чемпіонату Європи! 4 позиція, якою тим не менш дуже пишаємося!