Українка Марія Мазуренко продовжує успішний міжнародний сезон. Нещодавно вона виграла півмарафон на Криті з рекордом траси та була другою на половинці в Алмати. Також цього сезону 27-річна спортсменка була третьою в шосейних гонках на 5 км в Італії, та 10 км в Німеччині.

Сьогодні ж до цих досягнень Мазуренко додала ще й особистий рекорд – його встановила на престижному піфмарафоні у Валенсії. Зі свого попереднього РВ, встановленого 2023 року (1:13,01) скинула майже півтори хвилини – фінішувавши з часом 1:11,35. У жіночому заліку Марія посіла 27 місце.

Нагадаємо, що сьогодні у Валенсії відбулося дві знаменні події на півмарафонській дистанції – у змаганнях чоловіків світовий рекорд встановив ефіопець Йоміф Кеєльча, а серед жінок Агнес Нгетіч пробігла з другим часом в світовій історії.

«Здавалося, що починати в 20 років пізно», – Марія Мазуренко про 1:13:01 в Берліні