Цих вихідних в Ужгороді проходить чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.  Головна мета цього старту – відібрати атлетів до складу збірної, яка 8 грудня представить Україну на чемпіонаті Європи з кросу в Анталії .

Чемпіонат України зібрав майже 380 учасників. І у перший день змагань особлива увага була привернута до дистанції 2 кілометри у чоловіків і жінок. Адже перші два переможці на цій дистанції потрапляють до складу змішаної естафети, яка змагатиметься на ЧЄ в Туреччині.

У чоловіків видався яскравий фініш – за перше місце змагалися Вадим Лонський та Василь СабунякЛонський, зрештою, випередив Сабуняка на одну секунду – час атлетів 5:30 та 5:31, одразу за ними фінішував  Руслан Наумов 5:33.

-Біглося добре, траса цікава: багато гірок та поворотів. Я добре підготувався, тож розраховував на перемогу та відбір на чемпіонат Європи – навіть те, що я трохи прихворів перед стартом, не завадило мені, – розповів  Вадим Лонський пресслужбі ФЛАУ.

У змаганнях жінок перемогу здобула Тетяна Чорновол, яка пробігла 2 кілометри за 6:26 хвилин. Друге місце виборола  Аліна Корсунська – 6:30. Секунду програла їй Оксана Долинчук (6:31), посівши третє місце.