Сьогодні, 19 жовтня, в Празі відбулися змагання з годинної спортивної ходьби “Рrague one-hour track walking”, що проходили вже водинадцяте.

В останні роки серед жінок не знає собі рівних на цих змаганнях українка Людмила Оляновська

Зірка вітчизняної спортивної ходьби вигравала турнір  2022 і 2023 року, щоразу оновлюючи рекорди змагань (13,260  та 13,679 км відповідно). І цього року знов тріумфувала пройшовши за годину 13 км 886 м!

Жорстка Атлетика попросила Людмилу поділитися враженнями.

Мені подобаються ці змагання, подобається Прага! Приємні враження, гарно вітають, як в дома!

Сьогодні була гарна ходьба, було комфортно і легко навіть в кінці сезону)

Дякую тренеру Олексію Шелесту, та Соломіну Анатолію за підготовку, дякую Празі за прийом!

Це вже завершення сезону?

Хотіла ще стартувати 3листопада на кубку України в Мукачево, але, на жаль, його скасовували, тому напевне кінець сезону, який плавно переходить в наступний!

Хочеться зазначити, що ситуація зі скасуванням національних змагань (Чемпіонатів, Кубків України) дуже засмучує. Літом теж відмінили чемпіонат України… Таким чином просто вибивають нас, як вид спорту легкої атлетики в Україні!

Нагадаємо, що 2024 рік був успішним для Людмили Оляновської. На Чемпіонаті Європи в Римі вона виборола бронзову медаль, а на Олімпійських Іграх у Парижі посіла 14 місце в індивідуальних змаганнях, та 17 місце у змішаній марафонській естафеті разом з Іваном Банзеруком; крім того цього року Людмила оновила національний рекорд у с/х на 5000 м у приміщенні та встановила новий РУ на 10000 м у манежі.

Ганна Шевчук встановила національний рекорд у спортивній ходьбі, на дистанції, яку долала вперше