додому Новини

Микола Давиденко вдруге поспіль виграє Київський марафон Незламності

У столиці вчотирнадцяте відбувся Київський Марафон Незламності, що проводиться компанією Run Ukraine. Торік змагання повернулися в Київ після перерви, через повномасштабне вторгнення росії в Україну, і проходили на Трухановому острові. А цього року Київський Марафон знов  вибіг на вулиці столиці. Учасники головної, марафонської дистанції, в два кола долали її, стартувавши на  Трухановому острові, далі через Північний міст вибігали на Оболонь, минали парк «Наталка», та  через міст «Хвиля Азову» вибігали на Оболонський острів та через Оболонську набережну поверталися назад тим же маршрутом.

У змаганнях чоловіків вдруге поспіль виграв Київський марафон Незламності Микола Давиденко 2:27:43. Максим Аненко став другим – 2:31:14, а Микола Левчик – третім 2:34:29.

Серед жінок  першою прибігла Марія Радько, вона стала єдиною з учасниць, яка вибігла з трьох годин – 2:56:12. Другою фінішувала Олена Сімонок – 3:03:29. Переможниця минулого року рекордсменка України з добового бігу, Олена Шевченко цього разу третя, але з особистим рекордом – 3:03:43.

Відзначимо, що цього року на Київському Марафоні незламності учасникам довелося пробігти трохи більше, через похибку у вимірювання траси, – про це в офіційній заяві повідомили організатори Run Ukraine.

“На жаль, маємо визнати, що цього року при замірі маршруту дистанцій півмарафону та марафону вимірювач Юрій Кострицький припустився помилки. Унаслідок цього бігуни, які сьогодні долали свої дистанції, замість запланованих півмарафону і марафону подолали 21,637 км та, відповідно, 43,275 км”, – йдеться у коментарі компанії.