У неділю, 29 вересня, Берлін проводив 50-й ювілейний BMW Berlin Marathon, що входить до світової платинової серії.

У змаганнях чоловіків ефіопець Мілкеса Менгеша на фінішній прямій вирвав перевагу над кенійцем Сібріаном Котутом.

Менгеша випередив конкурента просто перед фінішною лінією Бранденбурзьких воріт, вигравши з часом 2:03,17. Це третій найкращий час в світі цього року та PB ефіопського атлета. П’ять секунд програв переможцю Котут, його час  2:03,22, також став особистим рекордом.  Компанію їм на подіумі склав ще один ефіопець Хайманот Алев з результатом 2:03,31.

У змаганнях жінок весь п’єдестал був ефіопським. А перемогла 26-річна Тігіст Кетема, яка пробігла свій перший марафон лише в січні цього року. Ця атлетка є партнеркою по тренуваннях світової рекордсменки Тігіст Ассефи, яка встановила світовий рекорд 2:11:53 торік саме на Берлінському марафоні.

Цього року вже Кетема стала беззаперечною лідеркою берлінського марафону – вона повністю домінувала по ходу дистанції і бігла з групою чоловіків,  які подолали 5 км за 16:06, а 10 км – за 32:14.Половинку лідерка пробігла за 1:07,53, а фінішувала з результатом  2:16:42. Це третій найшвидший час у жіночій гонці на Берлінському марафоні. Другою прибігла  Меставут Фікі – 2:18,48. Третьою – Босена Мулатіє2:19,00