Вечірню програму легкоатлетичних змагань на ХХХІІІ літніх Олімпійських Іграх у Парижі для України сьогодні відкривали стрибунки потрійним – Марина Бех-Романук і Ольга Корсун. Марині Бех-Ромачук вдалося з восьмим результатом подолати кваліфікацію і вийти у фінал, а от Ольга Корсун, яка сьогодні стартувала на своїх перших Іграх, опинилася за межами фіналу.

Спортсменка у першій спробі здійснила стрибок на 13,06 м, а дві наступні спроби виявилися невдалими. З цим результатом атлетка завершила змагання на 29-му місці.

Як з’ясували кореспонденти на місці подій, Ользі довелося виступати з температурою:

Було нормально. Почало ламати, я пішла, випила противірусний препарат. Зранку — вау, клас. Пішла на тренування, все класно. А ввечері почало морозити і знову 37.7. А сьогодні — таке, 37 градусів, але ж два дні температурило. Але я кажу: це не виправдання, можна було [виступити краще], – розповіла спортсменка кореспондентам Суспільне.Спорт.

Причиною тому став вірус, який, як зазначила Ольга, гуляє Олімпійським селищем і вже зачепив представників різних видів спорту. Тим не менше, атлетка відзначила і атмосферу, яка панує на “Стад де Франс” з першого ж дня легкоатлетичних змагань там:

Мені здається, і 40 температура була б – я вийшла б і стрибала. Я б там повзала, але стрибала. Тому що, вибачте, це старт чотириріччя. Просто вийти та постояти на цій арені. Це загалом круто, така атмосфера глядачі вперше бачу, – поділилася Ольга з журналістами Tribuna.com.

Зазначимо, що особистий рекорд спортсменки становить 14,20 м, який вона показала у травні цього року. А в червні Корсун виступала на Чемпіонаті Європи в Римі, де пробилася до фіналу у потрійному стрибку — посіла 12-те місце.