Цими днями Івано-Франківськ приймає чемпіонат України серед юніорів. Змагання мають особливе значення, адже наприкінці серпня спортсмени цієї вікової категорії візьмуть участь у чемпіонаті світу U20 в Перу.

Перший день змагань відзначився низкою цікавих результатів. Зокрема, блискуче виступила представниця Дніпропетровської області Аліна Кишкіна. З різницею у 10 хвилин атлетка виграла два фінали – в бігу на 100 метрів з бар’єрами з часом  13,51 та на 100 – метрівці  -11,60.

До того ж обидва результати є новими особистими рекордами спринтерки!

-Результатами дуже задоволена, але є ще над чим працювати в особистому виді, бо знаю, що можу краще. Результатом на 100% задоволена. Але трішки не встигла “віддихатися” після барʼєрів, адже я бігла через 10 хвилин (сміється – прим. ред.). Але загалом, я рада”, – розповіла про свій виступ Аліна Кишкіна пресслужбі ФЛАУ.

Серед юніорів 110 з/б виграв  Кирило Лампіцький (Житомирська область) – 14,17.

На 100 метрівці переміг ще один представник Дніпропетровщини Олександр Комісаренко – 10,67.