Третій день чемпіонату Європи з легкої атлетики, серед спортсменів до 18 років, українці завершили без нагород. Проте ще з трьома місцями у завтрашніх фіналах і національним рекордом України. Його, нагадаємо встановила Дар’я Дубенець в бігу на 2000 м з перешкодами.

У фіналах сьогодні змагалися двоє українських метальників.  Максим Лаврик став  11-м у штовханні ядра вагою 5 кг, з результатом 16,59. Сергій Шмиголь, який посів 10-ту позицію у метанні списа – 61,59.

У півфіналі бігу на 200 Ніколета Волошин була п’ятою у забігу (24,56) і далі не пройшла, Уляна Степанюк не фінішувала.  Данііл Маркевич повторив особистий рекорд 22,16, та до фіналу не вийшов. Однак завтра Маркевич, все ж побореться ха медалі континентальної першості у складі естафети.

У ранковій програмі український чоловічий квартет у складі Юрія Мудрика, Данііла Маркевича, Артура Ейсмонта й Володимира Вовченка виграв свій забіг в естафеті 100+200+300+400  (1:54,75 і напряму кваліфікувався до фіналу.

Також виборола путівку до фіналу наша естафетна команда – Єлизавета Шваб, Уляна Степанюк, Руфіна Котік та Іванна Олексюк фінішували третіми у своєму забігу, і за часом (2:08,66) добралися до вісімки, яка побореться за медалі.

Ще одним фіналістом ЧЄ U18 став Станіслав Гаврилюк, у секторі потрійного стрибка він подолав кваліфікацію з третім результатом 14,91.

Таким чином у завершальний день континентальної першості на нас чекає п’ять фіналів за участю українців – у потрійному стрибку серед юнаків змагається Станіслав Гаврилюк; у стрибках з жердиною серед дівчат – Ольга Бельченко та  Софія Куничак;  у спортивній ходьбі на 5 км –  Роман Цьомик та Ілля Шпонарський, також вболіваємо за українські команди у двох естафетах.